E-mailové schránky

Na své doméně můžete provozovat e-mailové schránky prostřednictvím služby ACTIVE 24 E-mail. Vaše adresa bude vase.jmeno@vase-domena.cz. Takovou krátkou a výstižnou e-mailovou adresu si každý snadno zapamatuje, navíc bude vypadat mnohem lépe než josef-novak-77@mam-to-zadarmo.cz. Svým známým, kolegům i ostatním lidem tak usnadníte komunikaci s vámi.

Objednat

Vyberte si řešení, které vás neomezuje

U e-mailových schránek bývá často problémem jejich malá velikost. Někdo se vám pokouší poslat e-mailovou zprávu s přílohou, ale zpráva nemůže být doručena, protože je vaše schránka plná. Je proto dobré dbát na parametry e-mailové služby, kterou používáte nebo hodláte objednat a zaplatit. U řešení ACTIVE 24 E-mail je prostor každé schránky 10 GB, se schránkou PLUS ho můžete navýšit až na 30 GB.

Kolik ACTIVE 24 E-mail stojí?

Základní balíček služby ACTIVE 24 E-mail stojí 49 Kč bez DPH měsíčně a zahrnuje pět. Pokud by vám pět schránek nestačilo, můžete si přikoupit neomezený počet dalších adres, každá schránka navíc vás vyjde na 9 Kč bez DPH měsíčně. Pokud byste tedy potřebovali 10 schránek, zaplatíte za ně měsíčně 94 Kč bez DPH, kapacita každé schránky bude 10 GB. Své schránky můžete vylepšit tím, že pro ně za 69 Kč bez DPH měsíčně přikoupíte variantu PLUS. Kapacita schránky se zvýší na 30 GB a budete mít k dispozici další funkce, např. ActiveSync pro snadné propojení schránky s vaším mobilním telefonem.

Poštu si přečtete v moderním Webmailu

Pro práci s poštou je v rámci služby ACTIVE 24 E-mail k dispozici moderní Webmail s responzivním designem, který je vhodný i pro práci v mobilu nebo tabletu. Ke své schránce můžete přistupovat i z poštovních programů, kde lze použít protokoly POP3 i IMAP. Pomocí funkce OutlookSync propojíte svojí schránku včetně adresářů, kalendáře nebo úkolů s programem Outlook.

Správa e-mailových schránek

Správa e-mailů se provádí v Zákaznickém centru, kde si vytváříte jednotlivé e-mailové schránky a nastavujete jim další parametry. Jako správce zde máte přehled o zaplnění všech schránek.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.