Fotogalerie

Pokud fotíte, mobilem, malým digitálem či profesionálním fotoaparátem, můžete své fotografické výtvory vystavit na webu na své vlastní doméně. Tato možnost není určena jen pro profesionální fotografy, každý může ukázat své fotky na dobře zapamatovatelné doméně.

Objednat

Základní verze zdarma

V základní verzi zdarma dovoluje fotogalerie umístit do prostoru o velikosti 50 MB až 200 fotek. Stačí nahrát fotky, vlastní webová fotogalerie s náhledy se vám automaticky vygeneruje z nahraných snímků.

Můžete využít i placenou verzi fotogalerie, což je vhodné, pokud se vám fotogalerie zdarma osvědčila, ale nestačí vám prostor nebo vás omezuje počet fotek, které lze nahrát. Za 29 Kč/měsíc získáte prostor o velikosti 1 GB, do fotogalerie můžete umístit až 3 000 fotek. Další placené verze najdete v přehledu služby, nejvíce komfortu poskytuje fotogalerie s 5 GB prostoru pro 15 tisíc fotek, která stojí 109 Kč/měsíc.

Jednoduchá správa fotogalerie

Pro větší přehlednost lze snímky třídit do jednotlivých fotoalb, jejichž počet není omezen. Fotogalerie je vždy umístěna na vlastní doméně (www.vase-domena.cz). Příklad fotogalerie můžete vidět na http://fotoweb.cz

Samotná správa fotogalerie, tedy nahrávání nových fotek, úprava či mazání stávajících, včetně správy fotoalb se provádí přes webové rozhraní přímo na adrese fotogalerie. Pokud se budete chtít dozvědět více o fotogalerii, podrobný návod najdete v nápovědě.

Objednat

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informací zde