Přesměrování

Máte doménu, ale nemáte webové stránky, elektronický obchod ani fotogalerii na své vlastní doméně. I tak je doménu možné smysluplně využít. Můžete si nechat přesměrovat návštěvníky vaší domény na jinou webovou adresu nebo lze přesměrovat e-maily došlé na vaši doménu.

Objednat

Webforward

Služba Webforward přesměruje návštěvníky, kteří zadají do adresního řádku prohlížeče název vaší domény, na zvolenou webovou adresu. Můžete tak „sbírat náhodné kolemjdoucí“, kteří znají vaši doménu, a přesměrovat je tam, kam si budete přát. Přesměrování je funkční i pro všechny subdomény. Webforward si můžete aktivovat v Zákaznickém centru ke každé doméně registrované u ACTIVE 24.

Mailforward

Podobnou službu – Mailforward můžete využít u e-mailových schránek. Pokud si někdo bude pamatovat název e-mailových schránek na vaší doméně, např. vase-jmeno@vase-domena.cz, můžete takový e-mail přesměrovat na vámi zadanou e-mailovou adresu. Pokud si službu Mailforward aktivujete, bude přesměrován každý e-mail (tzv. doménový koš), který přijde na jakoukoliv adresu na vaší doméně (cokoliv@vase-domena.cz). Mailforward si můžete aktivovat v Zákaznickém centru ke každé doméně registrované u nás.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informací zde