Superstránka

Superstránka je webová stránka – vizitka, která o vás prozradí, kdo jste. Váš virtuální obraz na internetu můžete vyladit podle vlastních představ. Je ideálním doplňkem k vlastní doméně hlavně ze 2 důvodů: je užitečná a nic nestojí.

Vytvořit Superstránku

Všechny sítě na jednom místě

Na vlastní Superstránce můžete spojit profily ze všech populárních sociálních sítí, z Facebooku, YouTube, Twitteru nebo dalších. Vaši přátelé a známí si pak nemusí pamatovat adresy vašich profilů a přezdívek na sociálních sítích, protože vše o vás najdou pohodlně na jednom místě, na vaší Superstránce.

Doména podle vašeho přání

Superstránka běží na vaší vlastní doméně, u nás to bude většinou česká doména s koncovkou CZ. Kdyby tahle doména někomu byla málo, nemusí zoufat. Superstránku je možné aktivovat i pro domény s jinými koncovkami. Seznam dostupných domén najdete na www.active24.cz nebo přímo v Zákaznickém centru, pokud už doménu máte.

Jaké služby Superstránka zvládne

Superstránku – svoji webovou vizitku můžete propojit s následujícími službami:

  • Facebook – nejpopulárnější sociální síť světa
  • Twitter – sociální síť pro krátká sdělení do 140 znaků
  • blog – když 140 znaků nestačí a máte něco většího či delšího na srdci
  • YouTube – služba pro sdílení videí na internetu
  • LinkedIn – sociální síť určená pro pracovní účely
  • Rajče, Picassa – fotoslužby, jedna domácí, druhá z dílny firmy Google
  • Vimeo – video služba
  • Mixcloud – hudební služba pro diskžokeje a hudební fanoušky

Vyberte si design

Vzhled vaší Superstránky záleží pouze na vás. Je možné zvolit vlastní rozvržení informací na webové stránce, stejně tak je lze zvolit požadovaný design z nabízených variant. Dále je možné měnit barvy existujícího designu, případně i pozadí vizitky nebo celé webové stránky. Podívejte se na následující video, které ukazuje všechny možnosti přizpůsobení vzhledu Superstránky.

Vytvořit Superstránku

Superstránka si můžete zdarma vyzkoušet na www.superstranka.cz. Bude vám k tomu stačit 5 minut času.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.