Webhosting

Udělejte další krok k vlastnímu webu. Po nákupu domény je na řadě pořízení web hostingu. Vyberte si podle vašich potřeb z několika variant.

K doméně přidáte webhosting a máte vlastní webové stránky. Na webhostingu u ACTIVE 24 můžete provozovat jednoduché osobní stránky i rozsáhlé firemní prezentace, redakční systémy nebo elektronické obchody.

Svůj hosting si můžete rožířit o Web Security, WordPress nebo Turbo hosting.

Webhostingové balíčky - Linux

Start

34 Kč 24 Kč za měsíc*
bez DPH

 

1 GBprostoru

hostovaní 1 webu

FTP neomezeně

bez databáze

KOMPLET

od 49 Kč za měsíc
bez DPH

 

neomezený prostor

hostování 1 webu

FTP neomezeně

neomezeně databází

FIRMA

od 149 Kč 79 Kč za měsíc*
bez DPH

 

neomezený prostor

hostování až 5 webů

FTP neomezeně

neomezeně databází

EXPERT

od 279 Kč 149 Kč za měsíc*
bez DPH

 

neomezený prostor

hostování až 10 webů

FTP neomezeně

neomezeně databází

*Akční cena platí pouze pro nové objednávky na první platební období. Na další platební období účtujeme standardní cenu dle platného ceníku.

Instalace webu jedním kliknutím

Pokud si chcete webové stránky vytvářet sami, můžete využít redakční systémy WordPress, Joomla nebo Drupal, které jsou součástí našich hostingových služeb. Ihned po objednání a zaplacení hostingu tak můžete začít vytvářet vlastní webové stránky.

Webhosting i pro náročné aplikace

Pokud nechcete využívat redakční systém a chcete si webovou aplikaci naprogramovat sami, webhosting u ACTIVE 24 nabízí podporu všech důležitých technologií.

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.