Webové stránky

Doménu již máte, nastal čas k dalšímu kroku. Vytvořte si na ní vlastní webové stránky. Zkuste to se službou Moje stránky od ACTIVE 24 a uvidíte, že se nejedná o žádný velký skok, ale o malý krůček, jenž zvládne úplně každý.
K registraci .CZ domény nyní dostanete Moje stránky Start na půl roku ZDARMA.

Profesionální webové stránky si vytvoříte doslova za pár minut. Díky chytré službě Moje stránky k tomu nepotřebujete žádné speciální technické dovednosti. Stačí, pokud víte, jak se používá klávesnice a myš, tak je to jednoduché! /p>

Vytvořte si web podle vašich představ

Vyberte si z několika stovek předpřipravených šablon nebo si vytvořte téma zcela vlastní. Grafický návrh můžete libovolně upravovat, prvky jako třeba obrázky, tlačítka a pole pro text na stránky umisťujete jednoduše přetažením myši. Sestavení vlastních webovek je tak nejenom snadné, ale také zábavné.

Vyzkoušejte ZDARMA

Co získáte se službou Moje stránky?

  • Webové stránky, které si můžete sami vytvořit a kdykoliv aktualizovat
  • Více než 220 profesionálních grafických šablon
  • Dokonalý přehled o návštěvnosti webu
  • Propojení na sociální sítě – Facebook, Pinterest, Twitter, Google+ a Tumblr.
  • Zákaznickou podporu 24 hodin 7 dní v týdnu
  • V balíčku Standard a vyšších také e-mailové schránky na vlastní doméně
  • a řadu dalších zajímavých funkcí

Jak to funguje

Do služby Moje stránky se přihlásíte přímo ze Zákaznického centra ACTIVE 24. Zvolíte si výchozí téma a styl grafické šablony, kterou si následně můžete přizpůsobit a libovolně upravit. Pomocí funkce drag&drop pak do stránky natáhnete všechny požadované widgety z nabídky v administraci. Nakonec vložíte vlastní obsah. Vzhled stránek můžete průběžně kontrolovat pomocí náhledu a nakonec publikovat na internet. Kdykoliv stránky potřebujete aktualizovat, stačí znovu vstoupit do administrace webových stránek a požadované úpravy v textu nebo designu provést. Vyšší verze služby Moje stránky podporuje také vytvoření mobilní verze stránek a jednoduché publikování na Facebook.

Reference

Díky velkému výběru profesionálních šablon i obrázků v image bance, ze kterých si můžete vybírat, je výsledný vzhled i funkcionalita vašeho webu, vytvořenému pomocí Moje stránky, vždy perfektní. Podívejte se na ukázkové weby.

Trial

Moje stránky si můžete vyzkoušet na 14 dní zcela nezávisle a zdarma v Trial verzi.

Vyzkoušejte Moje stránky

Přehled balíčků a objednávka

Službu Moje stránky nabízíme ve třech balíčcích, odstupňovaných podle rozsahu a nároků na nadstandardní funkce webových stránek, které si v nich chcete vytvořit. Moje stránky Start si můžete pořídit nyní jen za  29 Kč/měsíc, Moje stránky Standard za 199 Kč/měsíc a Moje  stránky Premium za 399 Kč/měsíc bez DPH.

Porovnejte balíčky

Získejte hosting pro všechny redakční systémy

Instalace systému je jednoduchá a rychlá, stačí jedno kliknutí a to doslova. V nabídce Active 24 se totiž nedávno objevila nová služba „Instalace 1 kliknutím“, která dělá to, co slibuje. Jedním kliknutím je uživatel – laik schopen nainstalovat na svůj hosting systémy WordPress, Joomla nebo Drupal. Redakční systémy jsou pak hned připravené k používání. Instalace 1 kliknutím se provádí v Zákaznickém centru v sekci Virtuální servery, kde vyhledáte webhosting – doménu, na kterou chcete daný redakční systém instalovat.

Webhosting pro náročné aplikace

Služba Moje stránky je nejjednodušší a nejefektivnější cestou ke kvalitnímu webu. Pokud z nějakého důvodu dáváte přednost jinému redakčnímu systému, je nutné zvlášť zařídit ještě webhosting. Na něm je systém umístěn, směřuje sem také vaše doména, na které jsou stránky provozovány. Oblíbené jsou systémy Wordpress, Joomla nebo Drupal. Všechny tyto systémy jsou dostupné zdarma a můžete si je nainstalovat na webhosting u Active 24 jedním kliknutím.

 

Pokud se spokojíte s jedněmi stránkami na jedné doméně, doporučujeme vám neomezený webhosting Komplet od ACTIVE 24 za 49 Kč na měsíc bez DPH. Když zvolíte neomezený webhostingový balíček Firma za od 149 Kč 79 Kč měsíčně bez DPH, můžete s klidem provozovat až 5 samostatných webových prezentací.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.