Přidat služby na doménu

Registrace nové domény je pouze začátek. K doméně si můžete zakoupit nebo zdarma aktivovat další služby, které vám pomohou s propagací vaší firmy nebo osoby na internetu.

 • Webové stránky

  Vytvořte si vlastní profesionální web. Se službou Moje stránky nepotřebujete žádné znalosti programování ani grafiky. Vyberte si ze stovek hotových návrhů nebo si snadno připravte vlastní.

  Od 29 Kč měsíčně

 • Webhosting

  Doménu již máte, pokračujte dále na úspěšné cestě k vlastním webovým stránkám. Začněte výběrem a objednávkou webhostingu. Stačí několik málo kliknutí myší a váš nový web je na světě.

  Od 24 Kč měsíčně

 • Elektronický obchod

  Hodláte prodávat zboží nebo služby po internetu, kde vás zákazník zastihne 24 hodin denně? Máme pro vás několik typů elektronických obchodů, pro nejmenší i větší obchodníky.

  Od 299 Kč měsíčně

 • Superstránka

  Ke každé doméně si můžete aktivovat Superstránku. Je to webová vizitka, která spojí vaše profily na populárních sociálních sítích na jednom místě. Snadno se tak představíte svým přátelům, skutečným i virtuálním.

  Zdarma

 • E-mailové schránky

  Snadno zapamatovatelná e-mailová adresa na vlastní doméně je ukázka toho, že to s e-mailem myslíte vážně. Pro podnikatele je to nutnost, pro soukromé osoby doporučená varianta.

  Od 49 Kč měsíčně

 • Přesměrování

  Můžete využít službu Webforward, která přesměruje vaši doménu na jinou webovou adresu. Pokud budete chtít přesměrovat všechny e-maily přicházející na vaši doménu na jinou e-mailovou adresu, použijete službu Mailforward.

  Zdarma

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.