Jak nejlépe využít doménu?

 • Internetová vizitka na doméně - rychle a zadarmo

  Vlastní webové stránky budou asi tím hlavním, k čemu vlastní doménu využijete. Může jít o stránky osobní nebo firemní, případně zájmové. Vyrobit si vlastní webové stránky přitom není nic složitého. Pro osobní stránky můžete využít Superstránku, kterou si sami vytvoříte za 5 minut. Na své doméně můžete mít také fotogalerii, ta je v základní verzi k doméně zdarma.

  Vytvořit Superstránku

 • S doménou získáte vlastní emailovou adresu

  Doménu využijete také pro své emailové schránky. Emailová adresa ve tvaru jmeno@moje-domena.cz bude jistě vypadat profesionálněji než moje-jmeno.88@mail-zadara.cz. Bude se lépe vyjímat i na vizitkách.

  Pro firemní využití jsou emaily na vlastní doméně nutností, abyste působili důvěryhodně. Adresa webových stránek pak odpovídá názvu domény, stejně jako část firemní emailové adresy za zavináčem. Pokud si pořídíte novou CZ doménu, stane se vaší internetovou vizitkou.

 • Vlastní webové stránky s redakčním systémem

  Pokud si objednáte k doméně také webhosting, tak můžete k tvorbě stránek, například firemních, použít některý z redakčních systémů. Stačí jedno kliknutí a vše je připraveno k okamžitému vkladání obsahu – textů a obrázků na vaše nové stránky. To vše bez znalosti programování!

 • Elektronický obchod vám přivede nové zákazníky

  Lidé stále častěji používají internet jako prostředek pro nákup zboží a služeb. Pokud podnikáte, proč nevyužít internet jako prodejní kanál! Právě to je možné, pokud si zřídíte elektronický obchod. Internetový obchod na vlastní doméně vám umožní získat nové zákazníky z celé České republiky. Nejste tak vázani pouze na své kamenné prodejny. Navíc na internetu je otevřeno 24 hodin denně.

  Ke spuštění elektronického obchodu budete potřebovat opět webhosting. Nejjednodušší cestou k vlastnímu eshopu bude instalace elektronického obchodu jedním kliknutím, stejně jako v případě redakčních systémů. Alternativou je pak zadat tvorbu eshopu nebo rozsáhlých firemních webových stránek firmě, která nabízí tvorbu webů a eshopů přesně podle konkrétních požadavků zákazníka.

Zpět na seznam témat

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.