O společnosti ACTIVE 24

Naše společnost je předním celoevropským poskytovatelem hostingových služeb. Zaměřujeme se na malé a střední podniky, kterým nabízíme kompletní a nákladově efektivní řešení pro internet, přičemž kombinujeme relevantní, dostupné a standardizované produkty a výjimečně přátelský přístup.

Filozofie ACTIVE 24

Naše filozofie vychází z přesvědčení, že uživatel internetu tu není od toho, aby řešil technické problémy, ale proto, aby v plné míře využil příležitostí, které správně fungující internetová síť nabízí. Proto se neustále vyvíjíme, přizpůsobujeme novým trendům a snažíme se bleskově reagovat na všechny změny v požadavcích našich zákazníků, ke kterým chováme maximální otevřenost. Charakterizuje nás vysoká profesionalita, technologická vyspělost a neustálá touha inovovat.

Protože si uvědomujeme, že úspěch každého podnikání stojí a padá s lidmi, investujeme kromě nejmodernějších technologií také do našich zaměstnanců, neboť jenom oni mohou být nositeli skutečně plodných změn a inovací.

Více informací naleznete na https://www.active24.cz/o-spolecnosti

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.